logo_21.jpg, 82kB

Mezinárodní výstava Praha
15.11.2008

Rozhodčí : Mgr. Dana Fialová, CZ

Kolie dlouhosrstá
Přihlášeno :
Vystaveno :

BOB Brown Dog Actis


Psi třída dorostu
VN1 Buffin Brumla Aratinga – 17. 2. 08 (Canón from Graslic Hills x Venecia Live is Life of Kassio) ch. P. Mecerová, m. V.Kalvasová

V2 Ready to go African Gold – 8. 3. 08 (Glen Morristone's Hope Sweet L. x Old Golden Gates Lorien of Man) ch. J. Reslerová, m. J.Reslerová + M.Brucknerová

Psi třída mladých
V1, CAJC Star Light vom Adlerwappen - 12.9.2007 (Old Golden Gates Ferndale x Sunny-Grace vom Adlerwappen, VDHCh ) ch. Schulze Sylvia, D, m. Bc.Reslerová Jitka + Ing.Brucknerová Monika, PhD.


Psi mezitřída
V1, CAC, resCACIB Bells z Jasmínových hor - 16.2.2007 (Funky Town Percy of Kassiopeia, VDHCh x Unser Pünktchen Sanya of Kassiopeia) ch. Kolátková Monika, m. Ing.Šafaříková Linda

V2, resCAC Cato Čin-Čin Pet – 9. 4. 07 (Sanssouci von Crottorf x Rina Krása Samoty) ch. L. Holečková, m. M. Kopalová

V3 Embers Leawrey - 7.12.2006 (Aaronwell Antique Gold at Brilyn, GBCh x Blessed Jane Leawrey) ch. Kucková Libuše, m. Burdzigová Martina

V4 Richard Lion Heart vom Adlerwappen – 24.1.07 (Hokus-Pokus vom Adlerwappen x Old Golden Gates Unmasked Love) ch. S. Schulze, m. M. Huber

V Brian z Jasmínových hor - 16.2.2007 (Funky Town Percy of Kassiopeia, VDHCh x Unser Pünktchen Sanya of Kassiopeia) ch. Kolátková Monika, m. Nováková Marie

VD One More Night African Gold - 6.5.2007 (Hokus-Pokus vom Adlerwappen, IntCh, VDHCh, DtJCh x Silver Dream P.S. I Love You, CZ-SKCh) ch. Bc.Reslerová Jitka, m. Loský Ondřej

VD Axell Golden Bloom - 30.1.2007 (Ashley Noko Bohemia x Iris z Beskydských pastvin) ch. Janýšková Zuzana, m. Němečková Pavla


Psi třída otevřená
V1, CAC Grand Blue Nellago - 22.8.01 (Vendy Black Zlatý lotos x Cora Blue z Hradiského dvora) ch. Stiepanitzová Y., m. Hrabáková R.

V2, res. CAC Wizard Black Vermiko - 1.4.2006 (Sanssouci von Crottorf x Peggy Black Vermiko, CZCh) ch. Koubek Miloslav, m. Ruzhová Martina

VD3 Xony Blue Vermiko – 31.8.06 (Aran z Vápencových skal x Halina Blue Vermiko) ch. M. Koubek, m. P. Wasserbauer

VD4 Akim Javánia - 11.2.05 (Solar Danilo Alkami, CZCh x Bessy z Chýnovské jeskyně) ch. Nováková Jaroslava, m. Miksová Jana


Psi třída šampionů
V1, CAC, CACIB, BOB Brown Dog Actis – 24.5.05 (Alfred Betty Send x Reda Actis) ch. K. Zasuň, m. R. Henc

V2, resCAC, resCACIB Early Sunshine Hirundo – 5. 4. 05 (ICh. Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia x Dreaming Dove Hirundo) ch. Z. Němečková, m. PhDr. M. Pešátová



Feny třída dorostu


Feny třída mladých
V1, CAJC Countess Cessy Ronna Bohemia - 8.6.2007 (Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia, IntCh, MultiCh x Channy Gladys, CZCh) ch. Náhlovská Eva, m. Ing.Černý Václav

V2 Gloria vom Hause Reinhard - 23.1.08 (Tevish vom Hause Reinhard x Mocca vom Hause Reinhard) ch. Reinhard, m. Nič A.

V3 Blind Date Ever After – 1. 12. 07 (Prince of Sunlight Quenchless Love x Clue from Graslic hills) ch. L. Petrášková, m. L. Dobrovodská


Feny mezitřída
V1, CAC, CACIB Now or Never African Gold - 27.3.2007 (Frosty Ice African Gold x Tisha´s Black Minx von Old Tom) ch. Bc.Reslerová Jitka, m. Matoušková Tereza

V2, resCAC Of Course African Gold - 6.5.2007 (Hokus-Pokus vom Adlerwappen, IntCh, VDHCh, DtJCh x Silver Dream P.S. I Love You, CZ-SKCh) ch. J.Reslerová, m. M.Pešátová

V3 Sing of Love Noko Bohemia - 21.11.2006 (Allperry Gold Noko Bohemia x Do You Love Me Noko Bohemia) ch. + m. Novák Jiří

V4 Lucky Starline Blue Devotion - 24.2.07 (Houm Tet a Tet Mardi Gras x Rejejs Glad Grebe) ch. P. Korna, m. A.Levová

VD Over the Top African Gold - 6.5.07(Hokus Pokus vom Adlerwappen x Silver Dream P.S. I Love You) ch. J.Reslerová, m. J.Reslerová + K.Gajdoštíková, MUDr.

VD Countess Cerry Ronna Bohemia - 8.6.2007 (Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia, IntCh, MultiCh x Channy Gladys, CZCh) ch. Náhlovská Eva, m. Ing.Černý Václav


Feny třída otevřená
V1, CAC, resCACIB Kiss'n'Tell African Gold – 30.6.06 (Erin Krásná louka x Here's a Heart African Gold) ch. J.Reslerová, m. J.Rašín

VD2 Paddy' Pirouette vom Adlerwappen – 29.1.06 (Brilyn Hot Tip x Sunny-Grace vom Adlerwappen) ch. + m. S.Schulze

VD3 No Limits African Gold - 27.3.2007 (Frosty Ice African Gold x Tisha´s Black Minx von Old Tom) ch. Bc.Reslerová Jitka, m. PhDr.Pešátová Miroslava

VD4 Adélka z Lužické zahrady - 14.5.2006 (Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia, IntCh, MultiCh x Dara Black Toronto Bohemia) ch. Mgr.Rýdlová Lenka, m. J.Rašín

VD Charminka Black Zátoka snů - 7.7.06 (Grand Blue Nellago x Alabama Black Zátoka snů) ch. Hrabáková R., m. Hrušková M.


Feny třída veteránů
V1, Nejhezčí veterán Fantasia Krásná Louka, CZCh, CZJCh - 13.9.1999 (Ingledene Power of Love, GBCh x Utterly Blue Alkami, CZCh) ch. + m. Ouředníková Michaela



Rozhodčí : Mgr. Dana Fialová, CZ

Kolie krátkosrstá
Přihlášeno :
Vystaveno :

BOB Anabela of Bohemia balada


Psi třída mladých
V1, CAJC Belfast Bila Kaífa - 27.9.2007 (Rowvale River Rider x Sandcastle´s Swing n´Smile) ch. Mgr. Ungerová Dita, m. Mgr. Ungerová Dita + Jana Rajtrová

V2 Anthony z Tau’ri – 16.6.07 (Day Dream Krásná louka x Čarodějka Nirreterrit) ch. D.Zimová, m. L.Mertová

V3 Bandar-Šáh Bila Kaífa - 27.9.2007 (Rowvale River Rider x Sandcastle´s Swing n´Smile) ch. Mgr. Ungerová Dita, m. Říhová Zuzana

VD4 Blue Moon Leneli - 6.1.2008 (Čoro Moro Nirreterrit x Helga Neitin Wellamo) ch. Fránková Lenka, m. Pavlíková Erika

VD Black Space Leneli – 6.1.2008 (Čoro Moro Nirreterrit x Helga Neitin Wellamo) ch. L.Fránková, maj. L. Chvojanová

VD Black Odie z Roztockého zámku – 5.10.07 (Natalain Nightfall x Ellen Krásná louka) ch. M.Bajerová, m. A.Polehňáková


Psi mezitřída
V1, CAC Arnold of Bohemia Balada - 1.6.2007 (Be My Lord Nelson of Flying Heartbreakers, CZCh, CZ-SK-LJCh x Gaya Krásná Louka, CZ-SKJCh) ch. Havlíčková Sabina, m. Drdová Markéta


Psi třída otevřená
V1, CAC, CACIB Alex Golden Dream Flying Ear – 11.7.07 (Day Dream Krásná louka x Čert Ví Proč Nirreterrit) ch. I.Horská, m. P. Čapková

V2, resCAC Pinnehillside's Hot Shot – 7.7.07 (Honey Melon Galliano Mist x Pinnehillside's Twist Again) ch. E.Steinberg, m. S.Havlíčková

VD3 Domino Nirreterrit - 2.12.2006 (Markylla´s Just a Magic Star, NL-LCh x Born To Dream Alkami, CZCh, CZJCh) ch. Šusterová Zuzana, m. Jakubů Anna


Psi třída šampionů
V1, CAC, resCACIB Tanning Reggae – 6. 8. 06 (ICh. Monogram´s Gentleman O´Quaemac x ICh. Tanning Lee Remick) ch.Laurila, m. I. Horská


Feny třída štěňat
VN1 Barbucha Flying Ears - 1.7.2008 (Day Dream Krásná Louka x Čert Ví Proč Nirreterrit) ch. I. Horská, m. E. Fiantová


Feny třída mladých
V1, CAJC Flying Heartbreakers Elisa Doolittle – 19.6.07 (Moon Walker from Misstoff x Beautifull Baroness Victoria of Flying Heartbreakers) ch. M. Paulus, m. P. Kůsová


Feny mezitřída
V1, CAC, CACIB, BOB Anabela of Bohemia Balada – 6. 1. 07 (Be My Lord „Nelson“ of Flying Heartbreakers x Gaya Krásná Louka) ch. S. Havlíčková, m. L. Ajmová

V2, CAC Icy Krásná louka - 6.6.07 (Cake Krásná louka x Beauty Krásná louka) ch. M. Ouředníková, m. T. a L. Hillebrantovi

V3 Aura z Tau’ri – 16.6.07 (Day Dream Krásná louka x Čarodějka Nirreterrit) ch. D.Zimová, m. D.Zimová

VD4 Chantal Krásná Louka – 24.5.07 (Natalain Nightfall x Gill Krásná Louka) ch. M.Ouředníková, m. O. Šerá


Feny třída otevřená
V1, CAC Anja Beau Dream Flying Ear – 11.7.07 (Day Dream Krásná louka x Čert Ví Proč Nirreterrit) ch. + m. I.Horská


Feny třída šampionů
V1, CAC, resCACIB Honey Krásná Louka – 5.3.2006 (OneWay's Miraculix x Beauty Krásná louka), ch. a m. M. Ouředníková



Rozhodčí : Mgr. Dana Fialová, CZ

Šeltie

BOB Limi Eldia Slapská alej


Psi třída dorostu
VN1 X-Walda ze Zlaté hvězdy – 31.3.08 (Jack Sparrow ze Zlaté hvězdy x Arleta Balambi) ch. D.Tučková, m. M.Janíček + A.Jindová


Psi třída mladých
V1, CAJC Redcliffe Gold Moravia Classic – 9.8.07 (Elliot Golden Fleece du Clos D x Petite Caline Moravia Classic) ch. J.Hemelík, m. T.Matoušková

V2 Markýz ze Souhvězdí Orionu - 3.11.07 (Coca-Cola Cid ze Souhvězdí Orionu x Yes ze Souhvězdí Orionu) ch. + m. Vaněčková Milada


Psi mezitřída
V1, CAC, CACIB Käpäläkoplan Moonstone - 9.5.2007 (Moorwood Carribean Blue Lover x Sunsweet Din up Girl), ch. K. Haapsaari, m. Z. Heřmanová

V2, res. CAC Carneval Metuje - 26.4.2007 (Excellent Enigma x Estrella ze Shetlandů) ch. Z.Richterová, m. M. Burešová


Psi třída otevřená
V1, CAC, resCACIB Hocus-Pocus Smaal Kim - 8.5.2004 (Dippersmoor Dignified, IntCh, B-NLCh x Orchidea Black z Ďáblovy studánky), ch. Ing.Koláček Zdeněk, m. Miřátská Pavlína

D Felix ze Souhvězdí Orionu - 21.8.06 (Excellent Enigma x Smiling Samantha ze Shetlandů) ch. Vaněčková Milada, m. S.Procházková


Psi třída šampionů
V1, CAC Lonestar's Shone Bi Dezine - 10.02.05 (Charbar´s Masquerade Naj x Rainier´s Dark Secret of Aslan) ch. L. Martin, m. L. Martin + Z. Heřmanová



Feny třída dorostu
VN1 Escada z Dřevěné chaloupky - 14.05.08 (Lustrous Dumbldok x Happy Chance z Ďáblovy studánky) ch. + m. M. Sčebelová


Feny třída mladých
V1, CAJC, BOB Limi Eldia Slapská alej - 24.12.07 (Elliot v. Crottorf x Diana Arahen Slapská alej) ch. Mgr. D. Fialová, m. K. Ludvíková

V2 Eimy Gold Lenfir - 29.06.07 (Smart Spice Sněžný tygr x Emily Endless Smaal Kim) ch. L. Lelková, m. Z. Ježková

V3 Aisha Tudor Anděl snů - 18.09.07 (Ch. Cresteak Tudor Crown at Wendisle JW x Yassi Black ze Shetlandů) ch. V. Koch, m. P. Vichta

V4 Enjoy Gold Ria-Henria - 22.06.07 (Caddy ze Skalní vyhlídky x Aisha Gold Ria-Henria) ch. Š. Stará, m. L. Kučerová

VD Gannly z Heřmanova dvora - 01.07.07 (Oliver Twist z Ďáblovy studánky x Dulsinea ze Souhvězdí Orionu) ch. M. Heřman, m. P. Vašíčková


Feny mezitřída
V1, CAC, CACIB Cher ze Souhvězdí Orionu - 08.05.07 (Ch. Amico z Dače x Tootsie ze Souhvězdí Orionu) ch. M. Vaněčková, m. M. a M. Vaněčkovi

V2, r.CAC Antika z Ďáblovy studánky - 11.05.07 (Elliot Golden Fleece du Clos des Eperviers x Duplicate z Ďáblovy studánky) ch. M. Svobodová, m. V. Bednaričová

V3 Olympia ze Zlaté hvězdy - 27.03.07 (Kristián ze Shetlandů x Denny ze Zlaté hvězdy) ch. D. Tučková, m. E. Foltýnová

V4 Ballou Gold Pharlap - 13.01.07 (Irbin z Vesničky u hranic x Žulinka Tedor z Klení) ch. J. Pillarová, m. P. Vichta

V Fresh Flora Fort Fox - 27.04.07 (Oliver Twist z Ďáblovy studánky x Irma Ivy Black z Benešovské zahrady) ch.V. Lišková, m. R. Voldánová


Feny třída otevřená
V1, CAC Pretty Petty z Benešovské zahrady - 13.07.06 (Candy ze Skalní vyhlídky x Jessie Joy Gold z Benešovské zahrady) ch. D. Semerádová, m. E. Kulhavá

VD2 Charlota Gold ze Sedlmajerovy vily - 04.12.00 (Kerry Kim z Ďáblovy studánky x Hendy Gold z Černé hlásky) ch. P. Sedlmajerová, m. J. Matějková

VD3 Bubu Blue Jeniffer z Heřmanova dvora - 20.09.06 (Oliver Twist z Ďáblovy studánky x Klarissa ze Shetlandů) ch. + m. M. Heřmanová


Feny třída šampionů
V1, CAC, r.CACIB Kimona z Ďáblovy studánky - 17.01.04 (Marvitholl Iskander x Duplicate z Ďablovy studánky) ch. + m. M. Svobodová